Ev Ofis Taşıma

Ev Ofis Taşıma

Savaş Ev ve Ofis Taşıma İstanbul merkezli, müşteri memnuniyeti bilinci ve kaliteli hizmet anlayışı ilkeleri doğrultusunda kurulmuş bir nakliyat firması olup bugüne kadar hedefinden ve çizgisinden hiç şaşmadan her geçen gün dahada büyüyerek  Evden Eve Nakliyat ve Kurumsal Ofis Taşımacılığı sektöründe en önde gelen Nakliyat Firması haline gelmiştir. Uzun yıllara dayanan bu tecrübemiz ve yetişmiş personel kadrosuyla sizlere kaliteli nakliyat hizmeti sağlamaya devam etmektedir. İstanbul Nakliyat sektöründe Savaş Moving uzun yılların tecrübesi, uzman personel kadrosu, ilkeli yönetim kadrosu ve modern araç filosuyla sizlere ev taşımacılığı konusunda en hızlı ve sorunsuz ev taşıma hizmetini gururla sağlamaktadır. Evinizi taşırken; tüm süreci planlayan ekspertimiz, mobilya montaj ve demontajından sorumlu marangozumuz, paketleme ve ambalaj ekibimiz ve her daim yanınızda yönetim kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve yüksek kalitede nakliye hizmeti prensibi bizi İstanbul ve çevresinde kurumsal taşımacılık ihtiyaçlarında ilk aranan firmalardan biri olma özelliğini de kazandırdı. Evden Eve taşımacılık hizmetleri dışında; ofis, iş yeri, fuar, atölye, büro, avm, fabrika ve benzeri ticari taşıma ile sevkiyat ihtiyaçlarınız içinde Savaş Moving tecrübeli personel ve farklı ebat ve boyutlarda son model araç filosu sayesinde en iyi hizmeti alabileceğiniz nakliye firmasıdır. Bugüne dek taşıma ve sevkiyatını gerçekleştirmiş olduğumuz birçok kurum ve ticari işletme taşıma deneyimiyle sizlerin hizmetinizdeyiz. Kurumsal taşıma sürecinde planlama, tasnif, paketleme, taşıma ve yerleştirme süreçleri en uygun ekip ve ekipmanlarla söz verdiğimiz zaman ve koşullarda kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Savaş Moving olarak ofis taşımacılığı ve Kurumsal Taşıma ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sağlıyoruz.

Kaliteli nakliye kuruluşlarından olan Savaş Ev Ofis Taşıma, lojistik anlamda birçok hizmet sunmaktadır. Savaş Nakliyat, uluslararası evden eve nakliyat, evden eve nakliyat, depolama hizmeti, gümrükleme hizmeti, asansör kiralama ve sanat eseri taşımacılığı işlemlerinizde sizlere önemli ölçüde destek olmaya hazır bulunmaktadır.

Savaş Moving, birçok bölgede hizmet vermektedir. Ataşehir evden eve nakliyat işlemlerinizde Savaş ev ofis taşıma sizlere kaliteli ve hızlı bir lojistik hizmeti sağlayacaktır.