İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri; Dekorasyon ve Tarz belirlemek kadar engebeli bir alan olduğunu zannetmiyorum. Bu hususta evinizi sıfırdan döşemeniz var olan eşyalarınıza tarz yaratmanızdan daha kolay olacaktır. Yeni evlenenler veya evini yenileyenler var ise bu yazımıza dikkatli okumalarını tavsiye ederim.

Mobilya dendiğinde maalesef bu sektörün ardı arkası kesilmiyor her gün yeni bir yer her gün yeni bir tarz ve model piyasaya çıkıyor bu nedenle en mantıklı seçimleri kendi tarzınız belirler. Sizin seçimlerinizden sizler mesul olduğunuz için pişmanlık duymayacaksınızdır. Evinizi eşyalar ile doldurmak yerine modern ve estetik algısını bir kaç parça eşyada yansıtmanız mümkün.

Uygun ve Modern estetik algısını kullanan firmalar arasında olan İnegöl Mobilya Vadi Bursa İnegöl’ün sayılı firmalarındandır. Yatak odası yemek odası country vintage koltuk takımları her tarza uygun mobilyayı bulabilmeniz mümkün.

İnegöl mobilya mağazası firmalarından biri olan İnegöl Mobilya Vadi, sürekli müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, ürünlerini geliştiriyor ve yeni özellikler ekliyor. Farklı bir yatak odası arıyorsanız, Yatak Odaları linkini ziyaret ederek, diğer modellerini de inceleyebilirsiniz. Ürünün Teknik Özelliklerini, Modül Ölçülerini, Teslimat Detaylarını veya İsteğe Bağlı Özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bunun için web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

İnegöl Bursa Karayolu Üzeri 4. Km. İnegöl Mobilya Vadisi Giriş Kat
Telefon: +90 224 711 69 64
Telefon: +90 544 238 69 64
E-Posta: info@inegolmobilyavadi.com

İnegöl Mobilya Vadi Ürünleri

İnegöl Mobilya Vadi Farkı  kalitesi inegöl mobilya yatak odaları kategorisinde farklı ürünler de bulmanız mümkün ancak biz bugün  İnegöl Yıldız Yatak Odası Takımından bahsedeceğiz.

Ürün Özellikleri ;

Ürünün mermer desenli, kendinden bazalı oldukça şık bir üründür. Dış kapıları aynalı olan bu ürünümüzün, içleri katon kaplama olup, seyyar raf sistemi bulunıyor. Koton kaplama işlemi, elbiselerimiz uzun süre dolap içinde beklese bile, elbiselerimizin sararmasına, kararmasına engel oluyor.

Dolabımız eşya türlerine göre özel olarak dizayn edilmiştir. Pantolan askılığından tutun, uzun elbiseler için yapılmış ayrı bölüme kadar, dolap tasarımı her elbise türü için kullanıma uygun. Komodinler ve şifonyerler aynı şekilde mermer desenlidir. Karyolamızın yan tahtalarının altında led aydınlatma mevcuttur. Başlık ve karyola yan tahtalarının kumaşlarını, istediğiniz şekilde değiştirebiliyorsunuz

Bu ürünün ile birlikte size önerebileceğimiz ürünler arasında, Yıldız Yemek Odası Takımı, Abant Chester Koltuk Takımı, Focus Koltuk Takımı, Astana Modern Koltuk Takımı yer almaktadır. İlgili linklere tıklayarak, bu ürünlerimizi de detaylı olarak inceleyebilmektesiniz. Ürünler birbirleri ile uyumludur, kullanıcı zevklerine uygun olarak renk değişimi ve kumaş değişimi yapılabiliyor