Forces Makina Hakkında Bilgiler

Forces Makina Hakkında Bilgiler

Forces Makina ile irtibata geçerek asansörler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Firma 2010 yılından beri edinmiş olduğu deneyimler sayesinde  sektörde kaliteli işlere imza atmıştır. Öyle ki iş ortaklarına sağlamış olduğu kaliteli ürün seçenekleri sayesinde Türkiye’nin en çok tercih edilen araç asansörü firması olmayı başarmıştır.

Forces Makina Hakkında

Firma sektöründeki gelişme ve yenilikleri düzenli bir şekilde takip etmektedir. Böylece Ar-ge alanında çalışmalarını yaparken ülke ekonomisine de değer katacak ürünleri geliştirmektedir. Ayrıca sanayi alanında bir çok kurum ve kuruluş tarafından ürünleri tercih edilmektedir.

İmalatında kullanılan malzemelerin ve komponentlerin kalitesi üretim yaparken aynı olmaktadır. Bu sebeple sahip olduğu kalite değerinin bütünüdür. Böylece asansörlerle ilgili yönetmelikler ve standartlara uygun ve sürekli test, muayene ve kontrol prosedürlerine uygun ekipmanlar kullanılmaktadır.

Asansör çeşitlerinden biri de engelli asansörüdür. Son yıllarda yasaların da teşviki ile engelli asansörü kullanımı diğer yıllara göre günümüzde daha da artmış bulunmaktadır. Bu asansörler, engelli, yaşlı ve tekerlekli sandalye kullanıcıları için tasarlanmıştır. Ayrıca daha geniş giriş kapısı standart otomatik kapıdır. Aynı zamanda buton yerlerin daha aşağı seviyede yatay pozisyonda olması ve düğmelerin kabartmalı olması gibi özellikler sebebiyle diğer asansörlerden değişiklik göstermektedir.

Pek çok farklı alanlarda merdiven asansörü ya da engelli asansörü görmek mümkündür. Böylelikle sosyal mekanlarda, özel mülklere, hastaneler, bankalara ve okullara engelli asansörü kullanılmaktadır. Bu sayede engelli kişilerin yaşamları bir ölçüde kolaylaşmasına yardımcı olunmaktadır.

Gerekli seyir mesafesi ile ayrıca özel olarak tasarlanmış projenize uygun platform sistemleriyle yapılabilmektedir. Böylelikle iç ve dış mekanlara uygulanabilmektedir. Forces Makina müşterilerini konforlu, kaliteli ve güvenli asansörler ile buluşturmaktadır. Seçimleriniz doğrultusunda galvaniz, alüminyum, kompozitör, paslanmaz sac,  ya da camlı olarak yapılabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için hemen iletişime geçiniz.

Makaslı Lift Hakkında

Depolarda bulunan malzemelerin katlar arasında taşınmasını ve sevkiyat alanlarında araç yükleme ve boşaltmasını Makaslı Lift sağlamaktadır. Bir çok işte kullanılan makaslı lifler sayesinde işletmelerin verimliliğinde de artış gözlemlenmektedir. Yük liftleri tamamen özel imalattır. Aynı zamanda müşterilerin istekleri ve talepleri doğrultusunda projelendirilmektedir. Yüksek performanslı ve kapasiteli  uygulamalarda kullanılmaktadır. Öyle ki ihtiyacınız doğrultusunda ve  istediğiniz ölçüde imalatı yapılmaktadır.