Dpf Çınar Makine Firması Hakkında

Dpf Çınar Makine Firması Hakkında

Dpf Çınar Makine Firması; Dpf Çınar Makine firması (Çınar Dpfmac Cleaning Machines) uzun süren araştırmaların sonunda oluşan deneyim bilgi ve birikimlerini bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp bu alanda ihtiyaca yönelik kaliteli Dizel Partikül temizleme makinası ve türevlerini üretmektedir.

Dpf Çınar Makine Firması

Dizel araçlarda yanma sonucu oluşan, egzoz gazında bulunan partikülleri filtreleyen parçaya partikül filtresi denir. Görevi egzoz gazını partiküllerden temizleyerek, egzoz partikül emisyonunu düşürmektedir.

DpfMac Partikül temizleme Kabinli makinemize doğru biçimde, partikül ya da katalizörü başlığa taktıktan sonra kapağını kapatıp tamamen oto kontrol sistemle kumanda panosundan otomatik aç-kapa sistemle temizlik gerçekleşmektedir.

Partikül Temizleme Makinesi  (Diesel Particulate Filter Cleaning Machine) Nedir?

Bu ürün özellikle dizel araçlarda bulunan tıkanmış dizel partikül filtre,katalitik konvertör ve bilumum filtreleri sıcak ilaç ile temizlenmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Sıcak ve soğuk olmak üzere iki kademeden oluşur.4500 watt’ lık bir rezistansla sıvı haznesinde 20 dakikada 85 santigrat dereceye çıkartılan suyun içerisinde yeterli miktarda ilaç katılır. Bir motor yardımıyla emilen sıcak ilaç borulardan ve partikül filtre içinden geçirilir ve aynı zamanda partikül filtreye su debisi kadar çarpma işlemi uygulanır. Partikül filtreden çıkan ilacı sıvı süzgeçten geçerek tekrar sıvı haznesine ulaşır. Bu işlem temizlik bitene kadar devam eder.

Temizleme işlemi bittikten sonra durulamak maksadıyla şehir şebekesinden makineye bağlı olan su aynı yollardan geçerek soğuk su haznesine boşalır ve haznenin tahliye kısmından makine dışına atılır. Bu işlemlerin devamında partikül filtre içinde bulunan mikro gözeneklerin kurutulması için hava üreten bir kompresörle kurutma işlemi makina üzerinde gerçekleşir.

Partikül Temizleme Makinesi

Dizel Partikül Filtre dpf mac Çınar makine aracılığı ile ulaşabilirsiniz, dizel motorlu araçlarda yanma sonrası ortaya çıkan kurumları ve zararlı gazları tutmak için tasarlanan doğaya daha temiz hale gelmesi için zaralı tüm maddeleri içerisine hapseden yapıya sahiptir. Avrupa standartlarına göre tasarlanan bu sistemde hidrokarbonlar (HC), karbon monoksit (CO) gibi egzoz emisyonlarını ve partikülleri azaltmak için, emisyon düzenlemesini karşılamak üzere tüm dizel motorlu araçlarda partikül filtre kullanılmaktadır. Bu sistemin amacı partikül parçacıklarının süzülmesiyle daha düşük emisyon değerine sahip egzoz gazı yaratmaktadır.

Dpf Mac ürünlerini hakkında detaylı bilgi almak için https://www.dpfmac.com web sitesini ziyaret edebilirisniz.

DPFMAC İstanbul, Turkey
Tel: +90 212 321 20 09
GSM: +90 554 182 11 09
Email: info@dpfmac.com

Bulgaria
T&T Trade Ltd
Bulgaria
Velingrad
+359 888 520 135
tt_trade@abv.bg
T.Metkov

Ukraine
?-? “?????? ???”
www.vip-shina.com.ua
Phone : +38067 442 97 98
Phone : +38095 068 36 07