Bast Case Telefon Kılıfları

Bast Case Telefon Kılıfları

Mart 2019 dan beri hayatımıza giren corona virüsü ile uğraşmaktayız. Bu insanların sağlığını tehdit eden virüsden sonra daha çok hijyenimize dikkat etmeye başladık. Hatta kullanmış olduğumuz çoğu eşyayı dezenfekte etmeye başladık. Gün içinde en çok mikroplara maruz kalan ise insanların vazgeçilmezi cep telefonları oldu. Fakat bunları sürekli dezenfekte etmek hem zaman hem de daha çok dezenfaktan kullanmak demek.

Bast işte tam  bu derdimize yetişti. Ağustos 2020 yılında  antibakteriyel cep telefon kılıflarını ilk kullanıcılarıyla buluşturmuştur. Bast telefon kılıfları el değmeden paketlenmektedir. Aynı zamanda özel ambalaj ve kutusu ile kullanıcılara ulaşmaktadır. Kullanıcılar ısıtılan fermuarlı ambalajı açarak ürüne ilk kendileri dokunmaktadır.

2021 yılı itibariyle bast, amazon.com, hepsiburada.com, trendyol.com ve bastcase.com üzerinden aktif olarak satış yapmaktadır. Ayrıca yerli teknolojisini dünyanın çeşitli noktalarına ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir. İphone ve samsung modellerine uygun pek çok çeşitte telefon kılıfı bulunmaktadır. Bunlardan biri de en çok rağbet gören iphone 12 pro kılıfı dır.