Canan Yolaç Özel Tasarım Aksesuarları

Canan Yolaç Özel Tasarım Aksesuarları

Canan Yolaç, kendi adını taşımış olduğu cananyolacstamboul markasını yaratmıştır. Farklı medeniyetlere duymuş olduğu ilgi onu mitolojik yaşamlar ve kişisel farkındalık sayesinde markanın ikonik sembolleri yaratmasına ilham olmuştur.

Tasarımlarında ikonik, mitolojik ve mistik parçalara yer vermiş ve buna göre konsept belirlemiştir. Canan Yolaç daha önce iş seyahatlerinden edinmiş olduğu deneyimler ve keşifler sayesinde tasarım yapmaya karar vermiştir. Stil danışmanlığı ve antika danışmanlığı daha önce yaptığı için bu tasarımlarla bu birikimini birleştirmiştir.

Canan Yolaç, sadece takıyı aksesuar olarak değil, kişisel karakterimize uygun olarak tasarımlar yapıyor ve her geçen gün de farklı tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Canan Yolaç, https://cananyolacstamboul.com/ web sitesinde kendi tasarımlarına ait pek çok tasarımı görmeniz mümkün.  Sitesinde bileklik, broşlar, choker, tasma, kolye, kol düğmeleri, küpeler, yüzükler, MYSTERY COLLECTION olmak üzere çok farklı ürünleri harmanlamıştır.

İnsanların egzotik, mistik ürünlere karşı her zaman bir ilgisi olmuştur. Tarihin geçmişinde de bu böyleydi. Günümüzde de bu durum hala devam etmektedir. Canan Yolaç’ın tüm ürünlerinde bunu görmeniz mümkündür.

Özellikle mistik tasarım kolyeler, ikonik tasarım bileklikler bunun bir göstergesidir.  Canan Yolaç’ın da dediği gibi moda değişir ama stiliniz kalıcıdır. İnsanların karakterleri renk seçimlerinden tarzından az da olsa bize ipucu verir. Takı da öyledir. Her insanın takı seçimi farklı olabilir. Birisi şahşalı şeyleri severken başka biri daha minimal şeyleri sevebilir. Canan Yolaç her kişinin kendinden bir şeyler bulabileceği sadece ince el işçiliği ile farklı tasarımlar yapmaktadır.

Bunlardan bazıları, Aşk-ı Siyam Purple Küpe, Aşk-ı Siyam White&Ruby Küpe, Aşk-ı Siyam White&Ruby Pandantif/Kolye bunlardan sadece bir kaçıdır.

Takı artık sadece kadınların değil erkeklerin de çok kullanmaya başladıkları aksesuarlardır. Kadınlar erkelerin takılarına çok dikkat eder. Özellikle takım elbisenin içinde gömlek de olan kol düğmeleri çok dikkat çekicidir. Canan Yolaç erkekleri de düşünerek onlar için de kol düğmeleri tasarlamaktadır.

Inner Flower Garnet& Sapphire Taşlı Kol Düğmesi,  Jr. Secret Of The Universe Blue İkonik Kol Düğmesi bunlardan bir kaçıdır. Asaletin ve zarafetin simgesi olan bu kol düğmeleri ile stilinize farklılık katın.