Yeni Yılda Takılar Bir Başka Güzel

Yeni Yılda Takılar Bir Başka Güzel

Yeni bir yıl yeni umutlar demek. Her zaman olduğu gibi yeni yılda sevdiklerimize güzel hediyeler alıp, onları sevindirmek isteriz. Genellikle kalıcı şeyler düşünürüz. Çünkü bizden bir hatıra olsun ve gördükçe bizi hatırlasın isteriz. Genellikle takılar bu amaçla hediye edilen en güzel hediyelerden biridir. Takı denilince ilk akla gelen kadınlar da olsa artık günümüzde erkeklerin de takıya çok merakı vardır. Özellikle kolye, küpe, bileklik ve yüzüğü çok fazla görüyoruz. Bunun yanı sıra kol düğmeleri, gömlek iğneleri ve rozetlerde çok fazla tercih edilmekte. Erkek olsun kadın olsun takılar artık olmazsa olmaz aksesuarlarımızdan biri haline geldi. Kadınlar için takı olmazsa olmazları. Hem günlük hayatta hem de özel davet ve günlerde bizim şıklığımıza ayrı bir zarafet katan takılarla tarzımız ayrı bir güzel. Öyle ki her kıyafete göre bile ayrı takı belirleriz. Giydiğimiz kıyafet taktığımız takı ile daha çok göz kamaştırır ve daha fazla dikkatleri üstümüze çekeriz. Özellikle özel günlerde takı seçimlerine bir kat daha fazla dikkat edilir. Çünkü o günlerde zaten bütün gözler sizin üstünüzde olacağı için daha tarz ve farklı kombinler yapmaya gayret ederiz.
Bu özel günlerde veya sizi özel hissettiren herhangi bir günde size cananyolacstamboul markasının ürünlerine bakmanızı tavsiye ederim.
Cananyolacstamboul markasınıda kendi tarzına ve zevkinize göre pek çok parça bulabilirsiniz. İkonik tasarım küpe, mitolojik tasarım kolye, mistik tasarım yüzük, mitolojik tasarım kol düğmeleri gibi pek farklı ürün bulabilirsiniz.
Canan Yolaç uzun iş seyahatlerinden edinmiş olduğu bilgi birikimi ve deneyimlerini harmanlayarak cananyolacstamboul markasını yarattı Özellikle mistik ve mitolojik dünyalara keşfi sayesinde tasarımlarını da bunu yansıttı.

Tasarımlarında fil, yılan, ejderha, şahmeran, siyam kedisi, çiçek olmak üzere pek çok figüre rastlayabilirsiniz. Bunlardan bazıları şunlardır: Harmony of Contrast Turqouise Print Kaplan Küpe, Infinity Flower Gold Print Çiçekli Küpe, Aşk-ı Siyam White Crystal Büyük Siyam Kedisi Kol Düğmesi, Mystery Of Art Pink Crystal Mitolojik Sfenks Broş, Jr. Secret Of The Universe Ruby Crystal İncili Denizatı Kolye.