Oto Ekspertiz Firmaları

Oto Ekspertiz Firmaları

Oto ekspertiz firmaları arasında büyük bir önem taşıyan Bi oto ekspertiz Ümraniye, İstanbul’un hemen her bölgesinde bulunan bayileri ile geniş hizmet ağı sunmuştur. 2. el araç satın almak isteyen kişiler almayı düşündükleri araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olmak ister. Bu sebeple tarafsız oto ekspertiz hizmetinden faydalanarak aracın motor testi, beyin testi, fren testi, boya ve kaporta incelemesini yaptırabilir.

Arabada yapılan teknik incelemeler profesyonel cihazlarla gerçekleştiği için hata  oranı hiç olmamaktadır. Profesyonel personelleri de inceleme sonucunda oluşturulan raporu sözlü ve yazılı olarak aracı almak isteyen kişiye aktarmaktadır. Araçla ilgili her türlü bilgiye sahip olan kişi aracı alıp almama konusunda daha bilinçli karar verecektir.

Araç Ekspertiz Testleri

Oto ekspertiz aracınızın motoruna, beynine, frenlerime, kaportasına , aracın başından kaza geçmiş mi ve bunun dışında daha pek çok  şeye bakarak size hem yazılı hem de sözlü olarak rapor vermektedir.  Bi oto ekspertiz bünyesinde yeni nesil teknolojik araçlar ile hizmet vermektedir. Ümraniye oto ekspertiz testleri

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Mekanik Kontrol Arıza Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Sizde ekonomik fiyatlara doğru ve tarafsız oto ekspertiz raporu alabilirsiniz. Bunun için hemen firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Size en yakın bölgeyi seçerek sizin ve bayinin müsaitlik durumuna göre hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Kaliteli ve ekonomik ekspertizin adresi Bi oto ekspertiz Ümraniye.

Ümraniye oto ekspertiz olarak, aracınızın testlerini en kısa sürede çok fazla bekletmeden yapmaktayız. Ayrıca bu hizmetten yararlanmak için https://www.otoekspertizumraniye.com/ web sitesine tıklayınız.  Böylece detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Firmaları

İstanbul’un Ümraniye ve çevresinde kaliteli bir hizmet sunmaktadır.  İşinde uzmanlaşmış olan deneyim sahibi kadrolu çalışanları aracılığı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Ve bu hedeflerine de kısa süre içerisinde ulaşmayı başarmışlardır.

Aracın daha önceden değişen parçası olup olmadığı, iç ve dış yüzeyinde çizik olup olmadığı gibi tüm teknik incelemeler gerçekleştirilir. Sonra size yazılı bir şekilde ekspertiz rapor sunulmaktadır. Aynı zamanda alanında uzmanlaşmış personeller tarafından size sözlü bir şekilde de rapor sunulmaktadır. Bu sayede sonuca göre arabayı alıp almama konusunda daha net ve doğru bir karar verebilecektir.