Forces Makina Asansör Firması Hakkında

Forces Makina Asansör Firması Hakkında

Forces Makina Asansör Firması kurulduğu tarihten bu yana birden çok asansör çeşitleri ile sizlere hizmet vermektedir. Forces Makina araç asansörü, yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan bu araç asansörleri sayesinde araçlarınızın güvenilir ve hızlı bir şekilde taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Forces Makina Asansörü

Forces asansörleri sahip olduğu kalite belgeleri ile de kalitesini bir kez daha kanıtlamayı başarmıştır. Aynı zamanda kalite odaklı yaklaşım sergileyen ve müşteri memnuniyetini önemseyen şirket, çalışmalarını da bu ölçüde özenle yapmaktadır.

Forces asansör firması araç asansörü, yük asansörü, makaslı lift, yük platformu hizmetleri arasındadır.

Sizler de Forces asansörlerinden yararlanmak isterseniz, şirketin https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak için bağlantı metni üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O halde hemen Forces Makina ile iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörü Üretimi

Yük asansörleri yükün çoğu zaman kişi eşliğinde taşınması için kullanılan asansör çeşitlerinden biridir. Depo, alışveriş merkezi, fabrikalar gibi yük taşıma işlerinin fazla olduğu alanlarda kullanılmaktadır.  Aynı zamanda 250 kg ile 5000 kg kapasiteli olarak tasarlanabilmektedir. Yük asansöründe konfor ve hızdan çok asansörün eşya veya malzeme taşıma kapasitesi daha önemlidir. İş yerleri, alışveriş merkezleri, okul, hastane ve resmi kurum gibi yerlerde malzeme taşıma kolaylığını sağlamaktadır.

Hidrolik yük asansörü motoru sadece yukarı çıkış için çalışır ve aşağı inişte kesinlikle motor çalışmaz. Çalışırken sessiz şekilde çalışır. Çalışma ortamlarında da kesinlikle motor sesi duyulmaz. Elektrik kesintisinde ilave sistemine gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda deprem ve yangın olaylarına karşı emniyetlidir. Hidrolik yük asansörleri yangın durumunda makine dairesi alt katta olduğu için ulaşım oldukça kolaydır

Yarı açık ve kabinli olarak tasarlanabilen yük asansörleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm mekanlara uyum sağlayabilen bir üründür. Yük asansörlerinde tahrik sistemi makineli yada hidrolik olarak tercih edilebilmektedir. Seyir mesafesinin çok olmadığı orta yükseklikteki binalarda hidrolik çözümler sunmaktadır. Ayrıca  hem işletme maliyeti hem de konfor açısından önemli derecede tasarruf sağlanabilmektedir. Forces Makina Hidrolik Yük Asansörü Üretimi hizmetinde ihtiyaca özel olarak kapılarda yarı otomatik çift kanatlı yada tam otomatik olarak yapmaktadır.