Forces Makina Hakkında Bilgi

Forces Makina Hakkında Bilgi

Forces Makina Hakkında bilgi almak için hemen müşteri temsilcileri ile irtibata geçiniz. Metropol şehirlerden birinde yaşıyorsanız eğer en çok dert ettiğiniz durum kesinlikle trafiktir. Hızlı nüfusun çoğalması ile birlikte araç sayılarında da hızlı bir şekilde artış olmuştur.. Bu nedenle otopark problemleri de artmıştır. Pek çok değişik marka ve modellerdeki araçlar için uygun miktarda otopark alanı bulmak güç olmaya başlamıştır.

Metropol Bir Şehirde Asansörler

Bu otopark problemlerini çözebilmek adına günümüzde araç asansörleri tercih edilmektedir. Özellikle binalarda yeterli alan olmadığından dolayı araç sahiplerinin en fazla şikayetçi oldukları husus bunlardan biridir. Ayrıca konuların en başında otopark ihtiyacına dair bir çözüm bulunmasını istemeleridir. Bu asansörler sayesinde yerden tasarruf ederek kısıtlı alanları daha verimli kullanabilmesi sağlanmaktadır. Bunun için binaların bodrum katına veya en üst katına araç asansörleri yapılabilmektedir

Araç asansörünün yaygınlaşması günümüzde ciddi oranda artmaktadır. Forces Makina Araç Asansörü Firması sayesinde otopark probleminize karşı etkili çözümlere ulaşabilirsiniz. Araç asansörleri yük asansörlerinde olduğu gibi fazla ağırlığa sahip olan araçları rahat bir şekilde üst veya alt kata taşımaktadır. 2000 kg’dan başlayan kapasiteleri ile araç asansörleri  insanların hayatlarını çok fazla kolaylaştırmaktadır.

Araç asansörlerinin kapıları otomatik veya yarı otomatik olarak tasarlanabilmektedir. Kapalı kabin olarak tasarlanan araç asansörlerinde kapının olması bir zorunluluk değildir.

Forces Makina Hakkında

Yük taşımak amacıyla yük asansörleri üretilmiştir. İnsan asansörlerine göre bu asansörlerin konforu ve hızı değişkenlik göstermektedir. Genellikle alışveriş merkezi, depo, fabrika, hastane veya otoparklarda kullanılmak üzere imalatı yapılmaktadır. Yük asansörleri aynı zamanda ağır ortam şartlarında bile başarıyla çalışmaktadır. Yük asansörleri 500 kg’dan 10.000 kg’a kadar tamamen müşterinin isteğine bağlı olarak değişik  kapasitelerde imalatı yapılabilmektedir.

Seyir mesafesinin az olduğu orta yükseklikteki binalarda ise hidrolik yük asansörleri tercih edilmektedir. Böylelikle hidrolik yük asansörleri ile konforlu bir seyir yaşanmaktadır. Ayrıca bu durum işletme maliyeti açısından da oldukça tasarruf sağlar. Bununla birlikte kapı tipleri ihtiyaçlara göre özel olarak üretilebilmektedir. Temiz açıklığı ve yüksekliği sağlayacak şekilde yarı otomatik veya tam otomatik olarak kullanılır.

Yük asansörü veya araç asansörü için hemen Forces Asansör ile iletişime geçiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com
https://www.forcesmakina.com/