Albaylift Asansör Firması ve Kalitesi

Albaylift Asansör Firması ve Kalitesi

Albaylift yük asansörü, yüksek katlı binalarda yük taşıma amaçlı olarak üretilmiş asansörlerdir. İnsan asansörleri ile kıyaslandığında yük asansörlerinde konfor ve hız aranılan kriterler arasında yer almamaktadır. Yük taşıma gibi işlerin çok daha fazla olduğu depolarda, fabrikalarda ya da alışveriş merkezlerinde, yük asansörleri kullanılmaktadır.

Albaylift yük asansörleri sayesinde bodrum katlarına, asma katlarına ya da çok katlı binaların herhangi bir katına, yüklerin konforlu ve güvenilir bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır.

Albaylift yük asansörleri hakkında çok daha fazla ayrıntılı bir bilgi sahibi olmak için Albaylift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca oluşturulmuş bağlantı metni üzerine tıklayarak kolay ve hızlı bir şekilde Albaylift şirketinin web sitesine erişebilirsiniz.

Albaylift iletişim adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL

Yük asansörlerinin; hidrolik yük asansörü, halatlı yük asansörü gibi çeşitleri vardır. Albaylift olarak yükünüzü yada araç asansörü ile araçları bir seviyeden diğer bir seviyeye kolay ve emniyetli bir şekilde taşınması gerektiğinde sizlere çözüm oluşturacak asansörlerin imalatını yapmaktadır. Yük asansörlerinizi projelendirir, teklif verir. Teklif formunu hazırlayabilmesi için yük kapasitesi, minimum ve maksimum yükseklik ve asansörün ebadı konusunda bilgi sahibi olması gerekir. Gerekli bilgileri alması üzerine en uygun sisteme sizinle birlikte karar verilir ve teklifler sunulur. Asansörler; temel üzerine yada temel içerisine montaj yapılması imkanları vardır. Her ton ve her ebatta hidrolik yük asansörü ve halatlı yük asansörü özel olarak üretilmektedir. Detaylı bilgi için https://albaylift.com/