Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması Hakkında

Ümraniye oto ekspertiz Firması; Ümraniye ve çevresinde ekspertiz hizmeti almak isteyen kişiler için merkezi yerlerde bayi ağını genişletmiştir. Bu sayede ulaşabilirliğini kolaylaştırmıştır. 2. el araç satın almak isteyen kişiler alacakları araca ekstra maliyet ödemek istemezler. Hem de sorunsuz bir araç almak istedikleri için ekspertiz hizmetinden faydalanmaktadır.

Dr ekspertiz; İstanbul’un hemen her bölgesinde açmış olduğu bayilerinde son teknoloji cihazları kullanmakta ve alanında uzman personellerine her daim eğitimler düzenlemektedir. Alanında uzman ekip son teknoloji cihazlarla aracı inceler ve yazılı bir rapor oluşturur. Oluşturduğu raporu sözlü bir şekilde aktararak kişinin araçla ilgili daha iyi bir şekilde bilgilenmesini sağlamaktadır. Kişi araçla ilgili bilgiye eriştikten sonra aracı alıp almama konusunda daha bilinçli bir karar verir. Detaylı bilgi için Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması hizmetlerinin en önemlilerinden biri yanal kayma testidir. Bu test güvenli sürüş unsurlarından biridir. Ön ve arka dingillerde ki TOE açılarını çok kısa zaman içinde test eden makinedir.

Aracın 1 km’lik bir yolda direksiyona müdahale edilmeden bırakıldığı zaman meydana gelebilecek sapma mesafesini hesaplayarak belirlemektedir.

Ekspertiz Firması

Ümraniye Oto Ekspertiz Firması satın aldığınız yeni arabanın ya da 2. el aracın rot ayarlarını doğru bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol ederek, sizlere rapor eder. Basit bir işlem gibi gözükse de bu test, gelişen son teknolojik cihazlarla aracın ön ve arka dingili yürüme hızındaki platformdan geçmesi ile sağlanır.

Bizimle iletişime geçerek yanal kayma  testi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Böylelikle isterseniz size uygun oto ekspertiz kampanyalarımızdan yararlanarak aracınıza genel oto ekspertiz hizmeti alabilirsiniz. Veya https://www.otoekspertizumraniye.com/ web sitesinin linkine tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Oto Ekspertiz Ümraniye Firması

Motor performans testi dinamometre cihazı kullanılarak yapılmaktadır. Dinamometre manuel, otomatik şanzımanlı önden çekişli veya arkadan çekişli araçlarda motorun gücünü ve torkunu ölçmeye yarayan cihazdır.

Motor beyni arıza kontrolü, şanzıman beyni arıza kontrolü, ABS beyni arıza kontrolü, Airbag beyni arıza kontrolü ve aynı zamanda elektronik aksam arıza kontrolü yapılarak arıza kaydı varsa ortaya çıkar.

Hatta motordaki en ufak düzensizlikleri dahi grafiklerle gösterir. Ayrıca bu grafiklerde ateşleme sistemini ve yakıt emme sistemini de görmekte mümkündür. Modifikasyon öncesi ve sonrası ölçümler sayesinde yapılan işlemlerden kazanılan gücü tespit ediyoruz