Ümraniye Araç Ekspertiz Hizmetleri

Ümraniye Araç Ekspertiz Hizmetleri

Ümraniye Araç Ekspertiz ; Oto Ekspertiz Nedir? 2. el araç alım ve satımında otomobillerin kullanıldığı süre içerisinde oluşmuş veya oluşabilecek sorunların doğru objektif ve tarafsız bir biçimde çeşitli elektronik test cihazları ile yapılmaktadır.

Kısacası, profesyonel eğitimli ekip bilgisiyle otomobil alan veya satan kişilere verilen danışmanlık hizmetine oto ekspertiz denmektedir.

Oto Ekspertiz Firmaları

Ümraniye oto ekspertiz firması, 9 yıldır sektörün içinde yer almaktadır. Aynı zamanda profesyonel ve eğitimli işin uzmanı personeli, tamamen müşteri odaklı misyonu ile kusursuz ve kaliteli hizmet vermektedir.

Tüm otomobil marka ve modellerini tek çatı altında güvenle ekspertiz yapılmaktadır. En güncel teknolojiyi kullanan, kurulduğu günden bugüne kadar binlerce otomobile garantili ekspertiz yapmıştır. Ayrıca konusunda uzman personeli ile sürekli büyüyen ve sürekli kendini geliştiren personel eğitimlerine özen göstermektedir. Firmamız sektöre her zaman öncülük etmiştir. Bugün otomotiv ve makine sektöründen her türlü kusurlu aracını tam ve eksiksiz olarak tespit etmektedir. Kısacası, siz değerli müşterilerimizin hem canını hem de parasını koruyoruz.

Sonuç olarak, her zaman kurumsal olmanın bilincinde olan ve bunun önemini ve sorumluluğunun farkındadır.

Ümraniye Araç Ekspertiz Hizmetleri

Kurumsal Dr oto ekspertiz, oto ekspertiz alanında sektörün tüm ihtiyacını en iyi tam olarak karşılamaktadır.  Oto Ekspertiz Şubelerimiz, Ümraniye Oto Ekspertiz, Çekmeköy Oto Ekspertiz, Beykoz Oto Ekspertiz, Maltepe Oto Ekspertiz, Pendik Oto Ekspertiz, Tuzla Oto Ekspertiz, Sultanbeyli Oto Ekspertiz, Avcılar Oto Ekspertiz, Bahçelievler Oto Ekspertiz olarak sizlerin hizmetine açıktır. Sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Müşteri memnuniyetini esas alarak yaptığımız ekspertiz raporlarında sonuçlarının doğruluğundan ve yapılan işlerden şüpheniz olmasın.

Baştan sona tüm aşamalarda sizleri düşünerek, 2. el aracınızı tüm detaylarına kadar incelemektedir. Fren, süspansiyon, araç koltuk ve direksiyon sistemi, motor performansı ve yanal kayma gibi testleri yapmaktadır. Aynı zamanda hasar varsa onarılarak raporlar düzenlenmektedir.

Biz, konusunda uzman eğitimli usta ve teknisyenlerimizle, tam donanımlı son teknoloji ekspertiz test cihazlarımız ve dinamik idari kadromuzla hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin ve sektörün beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktayız.  Yapmış olduğumuz AR-GE faaliyetleri ile sektörü geleceğe taşımayı kendimize misyon edindik.