Ülkü Ankara Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ülkü Ankara Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ankara’da kız yurdu denildiğinde akla ilk olarak gelen Ülkü Ankara kız öğrenci yurdu kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile kız öğrenciler için ev ortamı sunmaktadır.

Ülkü Ankara Kız Öğrenci Yurdu

Üniversiteye yeni başlayacaksanız ya da bir önceki yıl kalmış olduğunuz yurttan memnun değil ve yeni yurt araştırmaları yapmaktaysanız eğer uygun fiyatlı Ankara Kız Yurdu olan Ülkü Kız Yurdu sizlere önerebileceğimiz yurtlar arasında en iyisi diyebiliriz. Uygun fiyatlı olmasının yanı sıra hizmetlerinde de kaliteyi eksik etmeyen yurt çalışanları, öğrencilerin bu barınma hizmetlerinden memnun kalması için ellerinden gelen gayreti göstermektedirler.

Üniversite okumak için diğer illerden Ankara’ya giden öğrenciler için konaklayacak yer olan Ankara Kız Öğrenci Yurdu temiz, konforlu ve güvenlidir.  Aynı zamanda kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile öğrenciler için her şeyin düşünüldüğü bir yaşam alanıdır. Ayrıca yurdumuzda sabah kahvaltısı, akşam yemeği servisi, 24 saat ısınma ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmakta ve banyosu içerisinde suit odalar mevcuttur. Bu hizmetler oldukça uygun fiyatlar dahilinde gerçekleştirilmektedir. Yurt hizmetlerimizden 12 taksit imkanı ile yararlanabilirsiniz.

Aynı zamanda Kpss, Yds, Tusdata, Tusem, Adli Yargı, İdari Yargı, Dişçilik Kurslarına ve de kamp merkezlerine yürüme mesafesinde ve 5 dk uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Güven Hastanesi, Havaalanı ve otogara oldukça kolay bir ulaşım imkanı sağlamaktadır. Bununla birlikte tüm semtlere giden metro ve otobüsler yurdumuzun bulunmuş olduğu sokağın başında yer almaktadır. Hatta havaalanı ve otogara kolay ulaşım imkanı bulunmaktadır. Ayrıca sokak boyunca mağazalar, kurslar, eğitim kurumları ve franchise cafeler bulunmaktadır. Pandemi süresince Üniversitelere öğrencilerimiz servis ile bırakılacaktır. Sonra ders bitiminde tekrar servisle yurdumuza getirilecektir. Ayrıca pandemi sürecinden dolayı Butik Kız Yurdu olarak Kontenjanlar düşürülerek ve tüm önlemler alınarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yurdun Avantajları

Ankara’da yurt arayışınız var ise Ankara Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Yurdumuza 10-15 dakika ürüme mesafesinde ki fakülteler aşağıdadır.

ANKARA’NIN EN NEZİH SEMTİNDE

TÜM OKULLARA KOLAY ULAŞIM

TED ÜNİVERSİTESİ

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ CEBECİ

ANKARA ÜNİVERSİTESİ DİL TARİH

MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ

SIHHIYE KAMPÜSLERİNE

GÖLBAŞI KAMPÜSÜ

İNCEK KAMPÜSÜ

BİLKENT KAMPÜSÜ

ATILIM  ÜNİVERSİTESİ

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

UFUK ÜNİVERSİTESİ

YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ

Sonuç olarak ailelerin de gözünün arkada kalmayacağı Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçmek için hemen iletişime geçiniz.

İletişim Adresi: Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No:61 Kızılay Bakanlıklar /Ankara

İletişim Numarası: 0532 165 59