Sct İlaçlama Firması

Sct İlaçlama Firması

İstanbul genelinde Sct İlaçlama olarak ilaçlama ekiplerimiz ile ev, apartman ve siteleriniz de karşılaştığınız tüm haşere ve böceklere karşı sağlığınızı riske etmeden, en güvenli ve ekonomik ilaçlama yöntemlerini kullanarak, çözüm garantisi ile mücadele ediyoruz.

Apartman, site ve müstakil evlerde bulunan her tip haşereye karşı insan ve çevre sağlığını riske etmeyen etkili ve T.C. Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlama hizmetlerini sizlere sunabilmek ve hazırladığımız ekonomik hizmet paketlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tüm ilaçlama hizmetlerimiz T.C. Sağlık Bakanlığınca düzenlenen eğitimler sonucu yetkilendirilmiş, Biyosidal Ürün Uygulama Operatörü belgesi sahibi uzman ilaçlama personellerimiz tarafından titizlikle yürütülmektedir.

Yürütülen haşere mücadele hizmeti; kullanılan uygulama yöntemleri, ilaç dozları ve antidot listelerini içeren sorumlu mühendislerimizce imzalanmış T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI ‘nın  BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA YÖNETMELİĞİ’ ne uygun bir  rapor ile tamamlanarak GARANTİ altına alınmaktadır.

Firmamız T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI tarafından verilen BİYOSİDAL ÜRÜN UYGULAMA İZİN BELGESİ (Resmi İlaçlama Hizmeti Ruhsatı) ‘ne sahiptir.

Evinizi veya iş yerinizi ilaçlamak istiyorsanız Kadıköy böcek ilaçlama olarak hizmet veren sct ilaçlama ile iletişime geçebilirsiniz.