İstanbul Oto Rental

İstanbul Oto Rental

İstanbul Oto Rental; uzun yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile müşterilerine daima kaliteli hizmetler sunarak hizmet sürekliliğini artırmaktadır. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak vermiş olduğu kiralama hizmetlerini profesyonel müşteri temsilcileri ile hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekonomik, klasik, spor ve lüks araç kategorisinde bir çok araç bulundurmakta ve müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun aracı sunmaktadır.

Detaylı bilgi ve araç kiralamak için İstanbul Oto Rental ile iletişime geçiniz. İlgilendiğiniz araç kategorisi Lüks araçlar ise aşağıda modellerimizi görebilirsiniz.

Kiralık Lüks Araçlarımız

Audi A4
BMW 3.18 Ci
BMW 3.20
BMW 5.20 D
Citroen C5
Ford Mondeo
Mercedes C270 CDI
Mercedes E200
Opel Vectra
Peugeot 407
Renault Laguna
Toyota Avensis
Volkswagen Jetta
Volkswagen Passat

Eğer Çekmeköy ve çevresinde ikamet ediyorsanız ve de lüks bir binek araç kiralamak istiyorsanız arama motorlarına giderek “Lüks Çekmeköy Araç Kiralama” diye arama yapabilir ve ilgili web sitelerine ulaşabilirsiniz. Kısa yoldan Çekmeköy kiralık araç firması olan İstanbul Oto Rental şirketinin web sitesine ulaşmak ve lüks araç modelleri ve fiyat bilgilerini öğrenebilmek için yukarıdaki bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.