Forces Asansör Hizmetleri Hakkında

Forces Asansör Hizmetleri Hakkında

Forces Asansör Hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için müşteri temsilcileri ile hemen iletişime geçebilirsiniz. 2010 yılından günümüze kadar edinmiş olduğu bilgi ve deneyimler neticesinde müşterilerine kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti ilk hedeflerindendir. Bunun için kalite odaklı çalışmaya titizlik ve çaba göstermektedir. Ayrıca araç platformu, araç asansörü, makaslı lift, yük asansörü, engelli asansörü, yük platformu, ve tır rampası ürünlerini kaliteli malzemelerden imalatını gerçekleştirmektedir. Böylelikle yükleri emniyetli bir şekilde katlar arasında taşınmasını sağlanmayı başarmaktadır.

Forces Makina Firması^ndan yük asansörü, yük platformu, araç asansörü, veya araç platformu hizmeti almak için https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu sayede online web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz irtibat numaraları ile firma yetkilileri ile de iletişime geçebilirsiniz.

Forces Asansör Hakkında

Forces Makina asansör firması kurulduğu günden beri sektörde kaliteli ve ekonomik hizmetleri sayesinde başarıya ulaşmıştır Bunun neticesinde diğer firmalar arasından sıyrılıp en çok tercih edilen asansör firması olmayı başarmıştır. Özellikle yapmış olduğu hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

Araç Asansörü
Makaslı Lift
Araç Otopark Sistemi
Yük Asansörü
Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)
Engelli Asansörü
Tır Rampası
Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Platformu

Yük Platformu kaldırma kapasitesi sayesinde birden fazla parça yağ içerisinde olduğundan yıpranma ve aşınma  olasılığı çok düşüktür. Makine içinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Ve kullanımı çok kolaydır. Hatta halat kullanıldığında, sürtünme ile beraber yükü kaldıramayacağı için kasnak ve halatlarda aşınma olmaz.

Hidrolik yük asansörü deprem gibi durumlarda özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını büyük ölçüde engellemektedir. En üst katta makine dairesine ihtiyaç duyulmaz. Bunun için mimari açıdan bakıldığında en çok tercih edilen asansör çeşididir. Aynı zamanda tüm asansörlerin imalatı, alanında uzman bir kadro ile profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle her ihtiyaca yönelik ekonomik, kaliteli ve emniyetli asansör ve platformlar için  firma ile iletişime geçebilirsiniz.