Böcek İlaçlama Gerekliliği

Böcek İlaçlama Gerekliliği

Böcek İlaçlama Gerekliliği neden diye merak ediyorsanız bilgi almak için Sct İlaçlama ile iletişime geçebilirsiniz. Sct Böcek İlaçlama Ümraniye; İstanbul’un bir çok ilçesinde haşere ve böcekle mücadele etmeniz konusunda size yardımcı olur. Özellikle  böceklerin vereceği zararlardan kurtulmak için hemen Ümraniye Böcek İlaçlama firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Haşere ve böceklere karşı verilen profesyonel hizmetlerde sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir. Bu sayede Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri ile bu gibi can sıkıcı durumlardan kurtulabilirsiniz. Sct Böcek İlaçlama; müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak amacıyla personellerine düzenli eğitimler düzenlemektedir. Hatta eğitimli personelleri sayesinde kısa süre içerisinde böcek istilasından kurtulabilirsiniz. Son teknoloji cihazları ve alanında uzman personelleri ile Sct Böcek ve Haşere Kontrol Hizmetleri yanınızdadır.

Firma Ümraniye’de faaliyet göstermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firma öncelikli olarak haşere ilaçlama ve zararlıları kontrol altına alma konularında çevreci ilkeler benimsemiştir. Özellikle köklü bir yapı ile genç dinamik personel kadrosuna sahip bir kuruluştur. Sağlık Bakanlığı izni, biyosidal uygulama sertifikaları ve periyodik gözetim ve denetimlerden geçerek sınıfında alışılmış yöntemlerden sıyrılarak bu sayede özgün yöntemler ile müşteri memnuniyet odaklı çalışmaktadır.

Tahta Kurusu, Kalorifer Böceği, Hamam Böceği ve Pire İlaçlama

Tahta Kurusu: Yassı yapısı ile diğerlerinden ayırt edilen kahverengi gece karanlıkta ortaya çıkan ve çok hızlı hareket eder. Oldukça fazla sayıda yumurtlama yapabilen bu tür ahşap eşyalar için büyük tehdittir.
Kalorifer Böceği: Alman hamam böceği diye de tabir edilen tür yetişkinlik dönemlerinde 1-2 cm kadar ulaşabiliyor. Hamam böceği familyasındandır. Bir diğer adından anlaşılabileceği gibi sıcak sever rengi sarıdır yaklaşık 10-15 ay kadar yaşayabiliyor.

Pire: İnsanlara en çok hastalık bulaştıran böcek türüdür aynı zamanda en çok karşılaşılan eklem bacaklılar familyasındandır. Baş kısmı çok küçük olan pirelerin gövde kısımları oldukça büyüktür ağızlarında kan emmeye yarayan dişleri vardır. Ten ile temasta hastalık bulaştırmaları an meselesidir. Haşere İlaçlama için hemen iletişime geçiniz.

Böcek İlaçlama Gerekliliği

İlaçlama hizmeti sayesinde evinizde ofisinizde ve bahçenizde bilmediğiniz börtü böceklerden ve fare gibi sürüngenlerden kurtulma imkanı bulabilirsiniz. Restaurantlarda ve evlerde detaylı böcek ilaçlama hizmetleri kesinlikle gerekmekte ve bu sayede böceklerin zararlarından kurtulabilirsiniz. Detaylı bilgi ve kurumsal bir firma arıyorsanız SCT ilaçlama ile irtibata geçebilirsiniz. Bu sayede İstanbul’un tüm semtlerinde ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Sonuç olarak aşağıda adres bilgileri verilmiştir. Hemen iletişime geçerek profesyonel ve etkin hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Yaman Evler Mah, 43, Şadırvan Sk., 34762 Ümraniye/İstanbul

(0216) 329 09 05